Volné pozice pro manažery a specialisty

Naším klientem je dceřiná společnost velké německé strojírenské firmy se sídlem v okrese Ústí nad Orlicí, která je významným výrobcem ložiskových kroužků, různých výkovků, přírub apod. pro tuzemské i zahraniční odběratele. Zásadním znakem společnosti je přísná orientace na přání zákazníků a na rozvíjení tvůrčích schopností svých zaměstnanců. Pro tento závod s 200 zaměstnanci hledáme zkušenou osobnost na pozici manažera kvality.

/images/MBV-Logo-GlobeOnly32.png

Manažer kvality Východní Čechy

Vaším hlavním cílem bude tvorba takových pracovních postupů, jejich prosazování ve výrobě a zavedení systému kontrol, které zajistí vysokou kvalitu vyráběného sortimentu a sladí je s postupy mateřské společnosti. Stěžejním úkolem pak bude certifikace společnosti dle ISO 9001. Ke každodenním úkolům bude samozřejmě patřit bezproblémové vedení oddělení kvality a optimalizace každodenních procesů, zvláště od Vás budou očekávány podněty ke zvyšování kvality výroby. Pro dosažení těchto cílů a úspěšné plnění uložených úkolů od Vás očekáváme co nejrychlejší seznámení s interními procesy, abyste mohl po zapracování v mateřském závodě kvalifikovaně působit na novém pracovišti.

Požadujeme

Ideální kandidát má SŠ/VŠ vzdělání technického směru a nejméně tříleté zkušenosti s prací v oddělení kontroly ve středně velké společnosti pracující v oboru kovoobrábění, ev. ve strojírenství. Hledáme osobnost, která je zvyklá klást na sebe vysoké požadavky, je samostatná, aktivní, má analytické myšlení a nebojí se v případě potřeby "vyhrnout rukávy". Odborné a lidské schopnosti mají pro nás větší důležitost než specifické vzdělání. Důležitou podmínkou je dobrá znalost němčiny slovem i písmem, výhodou bude alspoň částečná znalost angličtiny a metalurgie.

Nabízíme

Nabízíme hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti se zahraničním kapitálem a možnost seberealizace.


Kontaktujte nás

MBV International, s.r.o.

K Botiči 1453/6, 101 00 Praha 10

Tel.
+420 271 745 210
Fax
+420 271 745 132
Mobil
+420 602 232 509
Email
office@mbv-inter.com
Kontaktujte nás »